Drukarnia

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 21 Styczeń, 2020  14:05
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: ASG EUROPE Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

Międzynarodowa firma ASG EUROPE Sp. z o.o. www.merson-signs.com w Starym Brześciu zajmująca się produkcją reklam wizualnych na rynek europejski zatrudni pracownika na dział drukarni.

Oferujemy:
- Prace w międzynarodowej rozwijającej się spółce,
- Zatrudnienie na umowę o prace,
- Szkolenie stanowiskowe,
- Możliwość awansu i rozwoju,
- Przyjazną atmosferę w pracy,
- Świadczenia w ramach ZFŚS,
- Udział przy projektach największych marek w Europie.

Zakres wykonywanych czynności:
- wykonywanie prostych prac manualnych z folią ploterową,
- wycinanie i aplikacja detali,
- laminowanie druków.

Zapewniamy pełne przyuczenie do stanowiska pracy


Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: @

W temacie proszę wpisać tytuł stanowiska na które aplikujemy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASG EUROPE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz.922)”.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO) informujemy, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ASG EUROPE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Z Administratorem danych można się skontaktować:
- listownie na adres: Stary Brześć 32, 87-880 Brześć Kujawski
- przez e-mail: @

1 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu Pani/Pana uczestnictwa w realizowanych w ASG EUROPE Sp. z o.o. procesie rekrutacyjnym (praca, staże i praktyki) oraz w celu oceny Pani/Pana kwalifikacji zawodowych, aby wybrać odpowiednią osobę na dane stanowisko.
2 Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:
- Przepis prawa (art. 221 § 1 kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę – w zakresie następujących danych: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
- Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV, liście motywacyjnym, formularzu rekrutacyjnym, jeżeli przekazuje Pan/Pani dane inne niż: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
- Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych osobowych uzyskanych podczas badania potencjału zawodowego (jeśli będzie realizowane w toku rekrutacji).
- Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych do prowadzonych w przyszłości procesów rekrutacyjnych,
- Uzasadniony interes ASG EUROPE Sp. z o.o. – w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej. ASG EUROPE Sp. z o.o. ma uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Pani/Pana umiejętności i zdolności – jest to potrzebne do oceny, czy Pani/Pan jest odpowiednią osobą na stanowisko, którego dotyczy rekrutacja.
3 Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą:
- dostawca systemu informatycznego, poprzez który to system przesyła Pan/Pani swoją aplikację do ASG EUROPE Sp. z o.o.
4 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku od daty przesłania aplikacji w ramach danego procesu rekrutacyjnego.
5 Przysługują Pani/Pan prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
- prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; zgodę można cofnąć listownie lub przez –mail.
- prawo dostępu do treści swoich danych,
- prawo ich sprostowania danych osobowych,
- prawo do usunięcia danych osobowych lub ograniczenia przetwarzania,
- prawo do przenoszenia danych, tj. prawo otrzymania od ASG EUROPE Sp. z o.o. danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pan/Pani przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, aby ASG EUROPE Sp. z o.o. przesłał dane do innego administratora. Jednakże ASG EUROPE Sp. z o.o. zrobi to, tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje tylko co do tych danych przetwarzanych na podstawie umowy z Panią/Panem lub na podstawie Pani/Pana zgody,
- prawo wniesienia sprzeciwu - w przypadkach, kiedy ASG EUROPE Sp. zo.o. przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie swojego prawnie uzasadnionego interesu, sprzeciw można wyrazić ze względu na szczególną sytuację listownie na adres Inspektor Ochrony Danych, ul Stary Brześć 32, 87-880 Brześć Kujawski, lub przez e-mail: @
6 Przysługuje Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy RODO;
7 Konieczność podania przez Pana/Panią danych osobowych wynika z 221 § 1 kodeksu pracy. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uczestniczenia w realizowanych w ASG EUROPE Sp. z o.o. procesach rekrutacyjnych (praca, staże, praktyki). Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż to wynika z 221 § 1 kodeksu pracy jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do pełnej weryfikacji Pana/Pani profilu zawodowego w odniesieniu do oczekiwań zdefiniowanych w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Stary Brześć gm. Brześć Kujawski
ASG EUROPE Sp. z o.o.
Na Lento.pl od 28 paź 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń